Kingitused,  Soovitus

Mida kinkida isadepäevaks?

Pühapäeval on isadepäev ning kindlasti olete märganud mitmeid reklaame ja blogipostitusi isadepäeva kingiideedega. Jagame meiegi paar kingisoovitust:

  • Kingi midagi sellist, mida isa soovib. Võib-olla on mehele uusi sokke vaja? Võib-olla hoopis mütsi? Äkki uut kruvikeerajat? Kõige parem on otse küsida, kas mees tunneb millestki puudust. Muidugi, vastuseks võib kõlada “mul pole midagi vaja” või “mis sa kulutad”. Võimalik, et mees peab lihtsalt rohkem mõtlema. Soovitan alati enne ükskõik millist tähtpäeva kingisoovid üle küsida – see, mis minu meelest on mehele vajalik, võib tema jaoks olla mõttetu. Nii saad kodu hoida ka puhtana igasugustest meenetest, mis sind mõne aja pärast tüütama hakkavad, nt igasugused märgid, tassid, padjad, seinatahvlid, reisikotid jms. Spetsiaalsed isadepäeva kingid (kõige klassikalisem ongi vist tass) on muidugi armsad, kuid igal aastal on uue meene leidmine järjest keerulisem, lisaks tekib nende hoiustamise küsimus. Minu abikaasa on väga minimalismi-usku ja selliste nipsasjakeste omamine talle rõõmu ei too. Mäletate küll, kui Mallukas kinkis oma kaasale uue monitori – mehel olid silmas rõõmupisarad. Seega – uuri välja, mida mees soovib. Kui ta ei soovi midagi, vaata järgmist punkti.
  • Kingi aega ja mälestusi. Tehke midagi lõbusat koos: minge matkama, muuseumisse, kohvikusse, kinno, jalutama – mis iganes teile meeldib! Võib-olla soovib mees lihtsalt hommikul kauem magada (kui kodus on väike beebi, siis võib see tõesti olla suur unistus) või hoopis lastega midagi koos küpsetada. Mõelge koos perega, mida vahvat teha!

Nagu näha, tuli nimekiri väga lühike, kuid loodetavasti teie jaoks asjalik. Isadepäev (või ükskõik milline muu tähtpäev) ei pea olema seotud suurte kulutuste või uhkete kinkidega. Tundke rohkem rõõmu lihtsusest!

Head isadepäeva!